Hakkımızda

Orkay Mühendislik Hizmetleri ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi,kurulduğu günden itibaren kalite ve iş güvenlik kurallarına verdiği azami önem ve özenli çalışmalarıyla sektörde emin adımlarla ilerlemenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız endüstri alanında bulunan çelik yapıların,beton ve paslanmaz alanların yüzey hazırlığı,temizliği ve boya uygulamaları konusunda hizmet vermektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan ISO 9001:2008,ISO 14001:2004,OHSAS 18001:2007 sertifikaları ile hizmette kalite ve ekibimizde bulunan NACE,FROSIO,SSPC,IOSH sertifikalı formen ve mühendisler ile teslim alınan işte bilgi,deneyim ve müşteri memnuniyetini değişmez prensiplerimiz olarak belirlemiş bulunmaktayız.

İş güvenlik kurallarına kesin bağlılık ve sistemli takım çalışmasıyla teslim ettiğimiz işler ile kısa zamanda yerli ve yabancı prestijli firmalarla çalışma imkanı bulan Orkay Mühendislik referansları ve itibarı güçlü bir firma olma yolunda büyük yol katetmiştir.

Halen Türkiye ‘nin ve dünyanın farklı şehirlerinde sürmekte olan büyük projelerde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İnsanı ,çevreyi ve yapılan işte kaliteyi esas alarak büyümeye kararlıyız.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için biz daima işimizin başındayız….  Müşterilerimize sağladığımız ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak

Uluslararası standartlara uygun hizmetler üreterek aldığımız projeleri zamanında teslim etmek

Kumlama boyama uygulamaları yapan firmalar arasında dünya standartlarına ulaşmak ve sektörde gelişen son teknolojileri takip etmek

İsraf ve ziyanı önleyerek minimum maliyetle maksimum kaliteye ulaşmak

Personelimizi her daim eğiterek bilinçli,eğitimli ve dinamik tutmak

Kalite,çevre ve iş güvenliği sistem standartlarına,mevzuat ve yasalarına uyarak sürekli iyileşme ve ilerlemeyi sağlamak kalite politikamızdır. Orkay Mühendislik olarak çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğinin sağlanmasının şirketimizin kalite ve verimliliğinin ön şartı olduğunun bilincindeyiz.
 

Politikamız;yasaların ve dünya standartlarının gerektirdiği en güvenli şekilde faaliyetlerimizi sürdürmek,çevreyi korumak ve üretim sırasında oluşacak her türlü çevresel etkiyi en aza indirmektir.

Sürekli eğitimler ile personelimizi iş güvenliği konusunda yetiştirmek,yönetimimiz ve çalışanlarımız arasında daimi iletişim ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile mümkün olan en güvenli iş ortamını sağlamak yönetim olarak taahhüdümüzdür.

İş yerimizde iş sağlığı ve güvenliği ortamını sağlamak müdür seviyesinden yeni başlayan çalışana kadar herkesin ortak sorumluluğundadır. 

Boya ve raspa uygulamaları konusunda deneyimli ve dinamik saha ekibimiz,alanında en yetkin yeterlik sertifikalarına sahip mühendis ve formen kadromuz,çözüm odaklı ve bilgili ofis çalışanlarımız ile en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. 

İhtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap verebilmek adına organize olabilme yeteneğine sahibiz.

Gelişimin bitmeyen bir serüven olduğunun bilincinde ve bu sebeple tüm yeni teknolojilerin takipçisiyiz.ORKAY MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Copyright © 2018 | Tüm hakları saklıdır.