All Clean

Coronavirus’u şimdi öldür!

Yardım etmeye ve Yanıtlamaya Hazır!

Coronavirüs, özellikle gizli olduğu için hızla ün kazandı. 17 güne kadar yüzeylerde gelişebilir ve koronavirüs ile enfekte olan insanlar, koronavirüs enfeksiyonundan yaklaşık iki hafta sonrasına kadar asemptomatiktir, bu da kontrol ve izlemeyi zorlaştırır. Bu nedenle, Corona Temizlik Hizmetleri gibi güvenilir ve profesyonel bir ekibin yanınızda olması çok önemlidir! Uzmanlarımız, tesis veya yapı temizliği ve dezenfeksiyonunu içeren proaktif bir temizlik yapmak üzere eğitilmiştir. Temizleme prosedürleri genellikle gözenekli ve gözeneksiz yüzeylerin temizlenmesini, gözeneksiz yüzeylerin dezenfekte edilmesini, temizleme işlemi için kullanılan ekipman, alet ve / veya malzemelerin temizlenmesini ve dezenfekte edilmesini ve atıkların atılmasını içerir. SİZİN, PERSONELİNİZ, İŞİNİZ VE TOPLUMUNUZUN GÜVENLİĞİ İLE İLGİLİ BAKIMIZ!

Çok geç olmadan şimdi bize ulaşın:

Neden Corona Temizlik Hizmetleri seçilmeli?
  • Kişisel koruyucu ekipmanlarla (KKD) tam donanımlı ve tam yüz maskeleri ekibimiz tarafından her zaman giyilir
  • Ekipmanlarımız, ütlerimiz ve atık depolama alanlarımız için katı bir koronavirüs demobilizasyon sürecini takip ediyoruz
  • Sağlığınızı ve topluluğumuzun genel güvenliğini ciddiye alıyoruz
  • EPA tescilli endüstriyel güçlü dezenfektanları geniş spektrumlu bir öldürme iddiası ile kullanıyoruz

Genel bakıŞ

Corona Temizlik Hizmetleri, hedefimiz her müşterinin beklentilerini karşılamak ve aşmak olduğu için kıskanılacak bir üne sahip iyi kurulmuş bir temizlik hizmetleri şirketidir.

Her zaman profesyonel ve hızlı hizmet sunma taahhüdümüzle gurur duyuyoruz ve aynı zamanda en yüksek iş kalitesini sürdürüyoruz.

Küçük ev işlerinden daha büyük ticari projelere, her biri en yüksek standartlarda ve çok rekabetçi bir fiyata yürütülen her türlü işi üstleniyoruz.

Coronavirus (COVID-19) ile ilgili faydalı ipuçları

Riskinizi En Aza İndirin

Riskinizi En Aza İndirmeye Yönelik İpuçları ve En İyi Uygulamalar Şehirler ve eyaletler, pubların, restoranların ve halka açık mekanların kapatılması da dahil olmak üzere pandeminin şiddetini azaltmak için giderek daha sert önlemler almaktadır. Bazı bölgelerde, yetkililer konut sakinlerini evlerinde kalmaya ve hareketi sınırlamaya zorlamak için “barınma yerinde” emirleri yayınladı. Kendinizi daha fazla korumak için, aşağıdaki ipuçlarıyla pozunuzu en aza indirin:

İyi Hijyen Uygulaması

– Elleri dezenfektan ile temizleyin ve ellerinizi sık sık yıkayın

– Yüzüne dokunmaktan kaçının ve öksürükleri ve hapşırıkları örtün

– Kapı kolları, ışık anahtarları, masalar, kapı kolları ve korkuluklar gibi “yüksek temas” yüzeylerini düzenli olarak temizleyin

-Pencereleri açarak veya klimayı ayarlayarak havalandırmayı artırın

Ofiste

– El sıkışmayı durdurun – diğer temassız tebrik yöntemlerini kullanın

Mümkünse toplantılar için video konferans kullanın

-Mümkün olmadığında açık, iyi havalandırılmış alanlarda toplantılar yapın

-Masalar, klavyeler, ışık anahtarları, kapı tokmağı ve telefonlar gibi “yüksek dokunuşlu” yüzeyleri

-Büyük toplantıları veya toplantıları ayarlamayı veya ertelemeyi düşünün

Evde kalın …

– Kendini hasta hissediyorsun

-Evlerinde hasta bir aile üyeniz var Semptomlar

COVID-19 hastalığı, hafif ila şiddetli semptomlar ve ölüm arasında geniş bir aralıktadır. WHO’ya göre, semptom maruziyetten iki gün ila iki hafta sonra ortaya çıkabilir:

-Ateş

-Öksürük

-Nefes darlığı

Ciddi veya ilgili semptomlar geliştirirseniz tıbbi sağlayıcınıza danışmanız önemlidir.